Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

styczeń 2014

Profesjonalne usuwanie zanieczyszczeń

czyszczenie parą, parownice, szorowarki, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, nilfisk, usuwanie gumy

Sprzedajemy takie produkty jak: parownice, szorowarki, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, a ponadto urządzenia umożliwiające usuwanie gumy czy czyszczenie parą z pobrudzonych powierzchni i miejsc. . Uczestnicząc w światowych targach, konferencjach i spotkaniach branżowych, stale wzbogacamy paletę naszych produktów, wprowadzamy w nich nowości a także innowacje. Nasza główna działalność bazuje na sprzedawaniu profesjonalnych produktów i sprzętu czyszczącego, których zadaniem jest sprostanie oczekiwaniom kontrahentów. Dowolny nabyty u nas sprzęt objęty jest serwisem...

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3