Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

marzec 2014

Struktury ekologiczne

woda, ekologia, technologie ekologiczne

Eco Water zajmuje się także budowaniem instalacji służących do demineralizowania wody. Woda demineralizowana określana w skrócie jako woda demi jest wodą zdejonizowaną, a więc pozbawioną obcych jonów wymianę ich na jony wodorowe i wywodzące się z z wymieniacza jonowego lub przez kilkukrotną destylację. Firma jest w posiadaniu wyjątkowego zestawu niezwykle nowatorskich technologii pochodzących z centrów badawczych grupy kapitałowej zapewniając w ten sposób dostarczenie efektywnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo Eco Water dostarcza w całkowitym...

Czytaj więcej

W obronie przewodów

biznes, produkcja, kompensatory, kompensatory mieszkowe

Kompensatory mieszkowe stosuje się przede wszystkim po to, aby zapobiegać uszkodzeniom przewodów i nadmiernemu przeciążeniu spoin lutowanych. Eliminują one również zakłócenia akustyczne w instalacji, a przy tym wcale nie potrzeba dużej ilości miejsca, by je zastosować. Nie trzeba z tego powodu stosować obejść, a rury mogą być prowadzone w jednej osi. Stosuje się je przede wszystkim w instalacjach ogrzewania i sanitarnych oraz przy przewodach, które transportują tak zwane ciecze nieagresywne. Warto bowiem pamiętać o zjawisku przedłużania się przewodów. Występuje ono...

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3