Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

marzec 2015

Odrolnienie działki - czy jest to możliwe?

biznes, produkcja, ziemia rolna

Decydując się na zakup działki warto mieć na uwadze to, że pomimo prawa własności do danego terenu nie zawsze będziemy mogli zrobić z nim wszystko. Mowa tutaj nie tylko o wybudowaniu uciążliwego dla sąsiedztwa i środowiska zakładu produkcyjnego, ale przede wszystkim o samym przeznaczeniu gruntów, które możemy podzielić na ziemie rolne i ziemie budowlane.Ziemia rolna?Ziemia rolna jest z reguły znacznie tańsza od ziemi budowlanej i z założenia służyć ma ona wykorzystaniu w celach stricte rolnych – niemożliwe jest na niej swobodne budowanie nawet najmniejszych...

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3