Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

lipiec 2016

Gabiony, nowe zastosowania

biznes, produkcja

Czy ktoś by pomyślał, że kosze wypełnione kamieniami, zrobią tak szybką karierę? Gabiony to kosze z metalowej siatki i prętów, w kształcie prostopadłościanu, wypełnione żwirem lub kamieniami (zobacz na http://www.uhrs.pl/). Najpierw stosowano je jako element wzmacniający skarpy, nasypy, brzegi rzeki. Sprawdzały się w budownictwie drogowym i wodnym. Często widujemy je na nadmorskich plażach, gdzie umacniają osuwające się wydmy.Od kiedy do konstrukcji gabionowych koszy zaczęto stosować ceownik zamiast drutów, ich usztywniona konstrukcja pozwala na szersze zastosowanie w...

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3