Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

dom

Garaż na każdą kieszeń

bramy, dom, produkcja

(...) bardzo zachęcająca. Za zwyczajny blaszak, o normalnych wymiarach 5x3m zapłacić należy około 1500zł. Jeśli chcemy ten garaż w innym kolorze, niż stalowy, trzeba nieco dopłacić. Podobnie jest w sytuacji, gdy chcemy posiadać taki budynek w wersji ocieplonej. Garaże blaszane nieocieplone mają jednak taką wadę, że w siarczyste mrozy niestety czasami przemarzają. Jeśli tego nie chcesz, możesz zainwestować w blaszak ocieplany.Blaszaki znalazły też zastosowanie w zabudowie gospodarczej. Powiększone wersje zwyczajnych garaży, charakteryzujące się większą szerokością, długością i wysokością, świetnie nadają (...)

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3