Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

Okiem reportera

produkcja

dom

bramy

Garaż na każdą kieszeń

O tym, jak potrzebny jest nam garaż, wie każdy, kto kiedyś taki posiadał, a dziś musi stać ze swiim ukochanym samochodem pod chmurką. Garaże blaszane, które można zakupić dziś u różnych producentów, mogą mieć wiele zastosowań. Jakich? O tym przekonamy się w dalszej części artykułu.

Popularny blaszak, czyli garaż wykonany z blachy to najtańsza alternatywa, jeśli pragniemy na działce postawić sobie taki budynek. Ma on wiele zalet. Po pierwsze, na jego ustawienie nie są wymagane żadne zgody, ani tym bardziej pozwolenie na budowę. Po prostu zamawiasz garaż z blachy, stawiasz i masz. Po drugie, jego cena jest bardzo zachęcająca. Za zwyczajny blaszak, o normalnych wymiarach 5x3m zapłacić należy około 1500zł. Jeśli chcemy ten garaż w innym kolorze, niż stalowy, trzeba nieco dopłacić. Podobnie jest w sytuacji, gdy chcemy posiadać taki budynek w wersji ocieplonej. Garaże blaszane nieocieplone mają jednak taką wadę, że w siarczyste mrozy niestety czasami przemarzają. Jeśli tego nie chcesz, możesz zainwestować w blaszak ocieplany.

Blaszaki znalazły też zastosowanie w zabudowie gospodarczej. Powiększone wersje zwyczajnych garaży, charakteryzujące się większą szerokością, długością i wysokością, świetnie nadają się jako pomieszczenia do przechowywania maszyn rolniczych, takich, jak kombajny, traktory, czy inne maszyny. Garaże blaszaki, przydają się także czasami jako pomieszczenia gospodarcze. Dzięki temu, można za nieduże pieniądze zbudować sobie takie pomieszczenie na narzędzia, czy na inne narzędzia, niezbędne w każdym ogrodzie

Garaże blaszane stają się coraz popularniejsze. Są tanie, łatwe w budowie, oraz przede wszystkim, stawia się je bardzo szybko, bez zbędnych zaświadczeń, czy pozwoleń. To wszystko stawia przytoczone blaszaki jako najlepsze rozwiązanie dla osób chcących tanim kosztem postawić sobie szybko garaż.

Dodany przez Andrzej Nowak, środa, 28 06 2014


Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3