Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

Warto zobaczyć:


 

Kontakt z nami

Zapraszamy do kontaktu z wykorzystniem poniższego formularza kontaktowego


Jak poinformowała nas firma Luxan na swojej stronie internetowej system nowoczesnego oświetlenia uliczne i parkowego w technologii LED o nazwie Kwadlux zyskał uznanie ekspertów branży elektrycznej i architektów miejskich i znalazł się na okłądce prestiżowego miesięcznika 'Architektura' wydawnictwa Murator.

Powodzenie technologii inteligentnych domów jest odpowiedzią na współczesne problemy z produkcją ekologicznej energii i wzrostem jej cen - mówi Andrzej Michalik z firmy Tryx - gdańskiej spółki, która przed laty postawiła na mało popularną technologię automatyki budynkowej, a dziś jest jednym z potentatów instalatorskich tej branży w Polsce. Najbliższe lata to spodziewany dalszy wzrost zainteresowania inteligentym domem.

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3