Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

Okiem reportera

kołki

nity

montaż

produkcja

przemysł

Nowe technologie czy sprawdzone narzędzia?

Wiele fabryk samochodowych wykorzystuje nowe technologie. Niektóre nich bardzo chętnie jednak skupiają się na sprawdzonych rozwiązaniach. W branży połączeń oczywiście niezawodnym narzędziem są nitownice pneumatyczne, jak i akumulatorowe. Zapewniają one solidne mocowanie powierzchni płaskich oraz różnych innych elementów.
Innym pomysłem na połączenie elementów jest gwintowanie. Tu jednym z rozwiązań są kołki gwintowane PEM. Zapewniają one zapobieganie wysuwaniu się elementów podczas pracy materiału. Są także łatwe w montażu i eksploatacji. Ponadto pozwalają na demontaż i konserwację. Niektóre materiały plastykowe najprościej jest zgrzać. Do tego mogą z powodzeniem posłużyć zgrzewarki kondensatorowe. Działają one w oparciu o kondensator elektryczny i umożliwiają zgrzewanie na przykład dwóch końców powierzchni foliowej. 

Zgrzew, czy też spaw jest hermetyczny. Dzięki temu zgrzewarki zapewniają szczelność połączenia i ochronę produktu przed działaniami czynników atmosferycznych oraz działaniami logistycznymi i transportowymi, takimi jak wypadki, niewłaściwe postępowanie z towarem, czy próba zniszczenia. Widzimy zatem, że powodzenie fabryk nie musi aż tak bardzo zależeć od nowych technologii. Sporo zawdzięczamy sprawdzonym rozwiązaniom technicznym i od nich możemy uzależniać powodzenie w rynku naszej branży oraz skuteczność i efektywność naszych kadr pracowniczych. Technologie mogą jedynie sprawić, że wykorzystywanie sprawdzonych narzędzi technicznych stanie się szybsze i jeszcze efektywniejsze.
Dowiedz się więcej na stronie: http://www.sariv.pl

Dodany przez Michał Stec, sobota, 12 10 2017


Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3