Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

rolnictwo

Potrzeba audytu w firmie

biznes, produkcja, rolnictwo

(...) Oszczędzanie energii jest w obecnych czasach nie tylko modne, ale przede wszystkim opłacalne. Dbałość o minimalizowanie zapotrzebowania na energię elektryczną i cieplną, a także racjonalne zarządzanie jej poborem i zużyciem, daje wymierne efekty w postaci znacznie niższych rachunków, co doceniają już nie tylko klienci indywidualni, ale też przedsiębiorcy.O ile bowiem oszczędności w przypadku gospodarstw domowych mogą osiągać kilkadziesiąt złotych w każdym okresie rozliczeniowym, to w przypadku kiedy mówimy o przedsiębiorstwach, w zależności od ich wielkości oraz charakteru prowadzonej działalności, mowa tu o kwotach idących w tysiące złotych rocznie. (...)

Czytaj więcej

Sprawy rolne

biznes, produkcja, rolnictwo

(...) Maszyny w rolnictwie wykorzystywane są do wielu prac ziemnych, polowych w rolnictwo i nie tylko. Można posegregować je na kilka rodzajów:- dmuchawy: ssąco-tłoczące do zboża, słomy, siana. itp.- kombajny ziemniaczane: maszyny służące do wstępnej obróbki, wydobywania ziemniaków.- owijarki: służą do owijania beli folią. Kompleksowa automatyka, wyposażone są w licznik owinięć, podnośnik. Główni producenci to: METAL-FACH, SPIMA.- sieczkarnie: Są samojezdne, przyczepiane do ciągnika albo ręczne. Przystosowane są do cięcia słomy, siana, trawy i innych roślin pastewnych na sieczkę.- kombajny zbożowe: (...)

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3