Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

Okiem reportera

biznes

produkcja

elektronika

Wytwarzanie urządzeń elektronicznych

Projektowanie i produkcja elektroniki

Świat nie wyobraża sobie już swojego egzystowania bez elektroniki, takie gałęzie przemysłu jak górnictwo, transport drogowy czy kolejowy, telekomunikacja, gazownictwo, przemysł zbrojeniowy czy lecznictwo to tylko niektóre z dziedzin gdzie elektronika odgrywa znacząca rolę.

Wiele firm profesjonalnie zajmujących się produkcją elektroniki wykorzystuje zaawansowane technologie integrując w swoich działaniach zarówno projektantów, producentów, montażystów jaki i kontrolerów. Dostosowuje swoją ofertę do potrzeb klientów i przedstawia własne rozwiązania.

Produkcja elektroniki i projektowanie elektroniki polega na przygotowaniu założeń projektu, przygotowaniu dokumentacji technicznej, opracowanie technologii produkcji, maksymalizacja procesów produkcyjnych, sporządzeniu wykazu narzędzi niezbędnych do montażu i pełna koordynacja projektu.

Pierwszym etapem w produkcji jest wykonanie prototypu i sprawdzenie jego działania. Poprawa projektu po względem doboru podzespołów, wdrożenia zmian, zaprojektowanie obwodów drukowanych i kompletowanie elementów, to jedne z podstawowych założeń, które powinny spełnić oczekiwania klientów.

Przedsiębiorstwa działające na rynku, starają się aby ich produkty posiadały odpowiednie certyfikaty takie jak ISO-9001:2009 (system zarządzania jakością), ISO 14001:2005 (system zarządzania środowiskiem) i stosowały Politykę Zintegrowanych Systemów  Zarządzania.

O jakości produkowanych przez nie urządzeń świadczą posiadane dokumenty takie jak IPC-A-600 ( standard dopuszczalności płytek drukowanych) czy IPC-A-610 (standard jakości montażu układów elektronicznych). Bardzo ciekawie prezentuje się oferta firmy eprom-lublin.pl z Lublina, która oferuje w zasadzie kompleksową obsługę realizacji zleceń.

Dodany przez Michał Stec, sobota, 05 10 2015


Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3