Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

ziemia rolna

Odrolnienie działki - czy jest to możliwe?

biznes, produkcja, ziemia rolna

(...) Decydując się na zakup działki warto mieć na uwadze to, że pomimo prawa własności do danego terenu nie zawsze będziemy mogli zrobić z nim wszystko. Mowa tutaj nie tylko o wybudowaniu uciążliwego dla sąsiedztwa i środowiska zakładu produkcyjnego, ale przede wszystkim o samym przeznaczeniu gruntów, które możemy podzielić na ziemie rolne i ziemie budowlane.Ziemia rolna?Ziemia rolna jest z reguły znacznie tańsza od ziemi budowlanej i z założenia służyć ma ona wykorzystaniu w celach stricte rolnych – niemożliwe jest na niej swobodne budowanie nawet najmniejszych obiektów, w tym tych na cele przemysłowe, czy (...)

Czytaj więcej

Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3