Skorzystaj z ekologicznej energii dla domu! Po uwolnieniu rynku energii elektrycznej Ty sam możesz wybrać jej sprzedawcę. Wybierz najbardziej ekologiczną energię elektryczną w Polsce - zmień swojego dostawcę! Zgodnie z najnowszymi wymogami każdy budynek powinien uzyskać certyfikat energetyczny zgodnie z procedurami określonymi w Dyrektywie 2002/91/WE.
Kontakt z nami

Napisz

Dopasuj dawkę energii do swojego trybu życia! Twój dom zawsze rozpiera energia? Potrzebujesz swobody i wygody? Od rana masz mnóstwo spraw, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami serfują po Internecie?

Wybierz oszczędne noce i weekendy! Jeżeli większość urządzeń elektrycznych w Twoim domu pobiera energię elektryczną wieczorami i w ciągu nocy, warto abyś skorzystał z oferty Tanie Godziny!

Okiem reportera

znakowanie

laser

oznaczenia

metal

przemysł

Znakowarki laserowe

Znakowarki laserowe są urządzeniami laserowymi, które służą do znakowania wszelkiego rodzaju materiałów, począwszy od aluminium oraz metali, tworzyw sztucznych, plastików, a nawet silikonu, skóry czy papieru. Znakowarka YAG jest urządzeniem do znakowania i grawerowania. Promień jej lasera jest nakierowany za pomocą zestawu luster oraz soczewek i odpowiednio wzmocniony. Umożliwia to zdecydowanie większą prędkość w porównaniu z ploterami laserowymi, nawet do 10 razy. 
Oprócz zalety szybkości, praca takiego urządzenia laserowego jest także bardzo precyzyjna i efektywna. Również czas pracy robi wrażenie, ponieważ wynosi on około dwudziestu tysięcy godzin. Znakowarki do metalu YAG posiadają ponadto bardzo niskie koszty eksploatacji, dzięki braku części które się zużywają. W porównaniu z innymi modelami korzystającymi z laserów CO2, laser znakowarki YAG ma inną długość fali.  O znakowarkach dowiesz się więcej tutaj: http://www.grawcom.com/produkty/znakowarki-laserowe/

Dzięki temu sprawdza się doskonale w przypadku znakowania elementów mechanicznych, przy grawerowaniu metali, stopów metali, plastików, kolorowej plexi oraz wszelkich materiałów metalicznych, ale to nie wszystko. Znajduje swoje zastosowanie także przy znakowaniu breloków, naczyń, galanterii skórzanej, silników spalinowych, tłoków jak również naczyń i opakowań. Idealnie nadaje się do znakowania kodów kreskowych, numerów serii, partii czy też innych oznaczeń kodowych. Urządzenia te posiadają nowoczesny układ sterowania umożliwiający ich współpracę z laptopami lub komputerami PC, wyposażonymi w system operacyjny Windows.

Dodany przez Andrzej Nowak, sobota, 11 09 2017


Produkcja Biznes Przemysł Rolnictwo Bhp Bramy Centra obróbcze
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.3